ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙ ΓΙΑ ΑΓΟΡΙΑ – ΜΠΛΕ
Μοντέρνο σκούρο τζιν, με ξεχωριστό κόψιμο, απαραίτητο για τα αγόρια. Έχει λάστιχο στην μέση, για μεγαλύτερη άνεση, και μπορείτε να το ανοίξετε και να το σφίξετε όσο θέλετε. Η πίσω τσέπη έχει φοβερό χρωματιστό ραμμένο σχέδιο με θέμα το box. Μοναδικές εμφανίσεις με την ξεχωριστή ποιότητα DPAM ακόμη και στις καθημερινές ασχολίες του μικρού σας.
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ για αγορές άνω των 40€